O farmě

Farma Drozdov je tradiční rodinná farma. Nachází se na severu Moravy na okraji vesnice Drozdov (cca 9 km od Zábřeha) v nadmořské výšce kolem 600 m. n. m. Farma se svou rozlohou cca 150 hektarů patří spíše k menším farmám. Soustředíme se na chov a výkrm masného skotu, na farmě jsou ale k vidění i koně, farmová zvěř nebo naši dva hlídači Ching a Pachtar.

Na dnešní podobě farmy jsme začali pracovat v roce 2012. A do budoucna máme spoustu dalších plánů a vizí, o co ji rozvíjet.

 

Naše přednosti:

  • rodinný přístup – jak k našim zákazníkům, tak ke zvířecím obyvatelům naší farmy.
    Dbáme na spokojenost (welfare) našich zvířat, neboť i tento faktor se promítá do kvality masa.
  • moderní zázemí – farma je po celkové rekonstrukci, nabízí tak našim zvířatům moderní a příjemné prostředí.
  • čistá podhorská příroda
  • vlastní bourárna
  • vlastní zrajírna masa
  • restaurace pro pořádání privátních akcí
  • obchůdek na prodej masa přímo v areálu farmy v Drozdově

 

Prodej hovězího masa a soukromé trhy

Abychom mohli zaručit maximální čerstvost a kvalitu masa, probíhá prodej hovězího masa formou objednávek v předem daných termínech. Balíčky masa vám na přání v okruhu do 20 km a po následné dohodě, přivezeme domů ZDARMA. Objednávku si můžete vyzvednout i sami u nás na farmě, je však nutné se předem domluvit na termínu.

Kromě rozvozu masa, které si u nás můžete objednat, pravidelně 3krát do roka pořádáme Vánoční, Velikonoční a Svatováclavské trhy s prodejem hovězího masa. Na dvoře naší farmy vyrostou stánky s prodejem dršťkové polévky, uzenin, bramboráčky a jinými dobrotami. K dispozici je vitrína s masem a našimi produkty. Nechybí tu ani gril a nealko či alkoholické nápoje na zahřátí. Atmosféru z pravidla dokresluje živá hudba.